вторник, 26 септември 2017  |  Вести денес: 0

НОВА ДОЗА ЛУДИЛО: Крв, оружје, блуд – вакви свадбени фотографии не сте виделе досега!

Овие фотографии дефинитивно ќе ве натераат да се запрашате кај им бил умот на овие младоженци кога одлучиле да позираат вака на најважниот ден во нивниот живот.

Чудни и апсурдни, дефинитивно мора да одвоите неколку мига за да ги погледнете!

#Коментари
[fbcomments]