вторник, 26 септември 2017  |  Вести денес: 0

(ФОТО) Претпразнично честење за 8-ми март: Дами, исплакнете очи на досега невидени секси фотографии од омилениот турски ерген!

Ретко која дама од понежниот пол би заобиколила да „исплакне очи“ на фотографии од убавиот и згоден турски актер Бариш Ардуч кој веќе секојдневно е присутен и во домашните медиуми.

Не за џабе ја доби титулата за најсекси маж за 2016 година, а веруваме ќе се сложите дека е сосема оправдана.

Бариш не може да крене глава од обожавателки, кои всушност му ја донесоа најголемата слава изминатите три години. Претпразнично, специјално за сите дами ги селектираме најсекси фотографиите од овој турски заводник.

#Коментари
[fbcomments]