понеделник, 26 јуни 2017  |  Вести денес: 59

Змејко – „Сега знам“ (АУДИО)

Марио Змејковски ака Змејко, фристајл раперот од Охрид, објави уште една нова песна насловена “Сега знам“. Тој самиот се погрижил за миксот, мастерот, стиховите и изведбата.

Слушнете како звучи:

#Коментари
[fbcomments]