сабота, 23 септември 2017  |  Вести денес: 34

Невидена драма во Ѕвездите на Гранд, Аца полуде: Ти си хендикепиран идиот (видео)

Почетокот на синоќешната емисија на „Ѕвездите на Гранд“ започна со кавга  бидејќи Аца Лукас удри по таинствениот член на жири Нада Топчагиќ.

По дуелот на Жељко Вучковиќ и Јетиша Хадије, на Нада и сметаше како ги коментираат кандидатите и порача:

Што да ви кажам, направивте шоу сами за себе, најважни се Аца и Јелена.

А Лукас врати: Ти дојде да оценуваш што прават Аца или Јелена или да ги оценуваш кандидатите?

Нада потенцираше дека повеќе нема пејачи, а Аца Лукас луто удри по Поповиќ:

Донесуваш…хендипирани идиоти кои само удараат по мене и Јелена, викаше пејачот во студиото.

#Коментари
[fbcomments]