среда, 18 октомври 2017  |  Вести денес: 0

(ФОТО 18+) ЦЕЛОСНО ГОЛА: Дали ова е најпровокативното издание на Емили Ратајковски досега?!

Британската манекенка и актерка Емили Ратајковски стана позната благодарение на провокативните фотографии кои редовно ги објавува на социјалните мрежи.

Меѓутоа, овој пат згодната Емили отиде чекор понатаму, па на Инстаграм објави фотка на која позира целосно гола. Всушност, секси Емили го сврте грбот кон фото-објективот, поради што не и се гледа лицето, но затоа задникот е на мегдан.

-Сирена – напиша Емили во коментарот за фотографијата, која за помалку од четири часа доби половина милион лајкови.

#Коментари
[fbcomments]