сабота, 23 септември 2017  |  Вести денес: 36

КАКВА ПРОМЕНА: Марија Шерифовиќ за еден месец ослабе 10 килограми и сега изгледа вака! (фото)

Марија Шерифовиќ со години води битка со килограмите, а сега одлучи да се посвети и да го симне вишокот.

Пејачката ја мрзи да вежба, па таа се стави на специјален режим на исхрана. Веќе цел месец таа посетува нутриционист, а резултатите се добро видливи.

Еве како изгледаше Марија пред диетата!

Еве како изгледа сега!

#Коментари
[fbcomments]