вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 39

Нешо – „Крени глава“ (АУДИО)

Нешо од „Авторизација“ слушателите ги  почести со нова песна, насловена „Крени глава“ која веќе се наоѓа на  Јутјуб. Сите живи инструменти ги свири  Темелко Андреев. Истиот човек бил задолжен и го изработил миксот, мастерингот како и снимањето на песната, која звучи вака:

#Коментари
[fbcomments]