понеделник, 21 август 2017  |  Вести денес: 67

НИКОГАШ ЈА НЕМАТЕ ВИДЕНО: Ова е СЕСТРАТА на Снежана Ѓуришиќ! (фото)

Пејачката Снежана Ѓуришиќ на естрадната сцена е веќе 40 години, но за нејзиниот приватен живот не се знае многу.

Секогаш се труди својата кариера да ја гради на вокалните способности, има многубројни хитови и секогаш се труди да кажува детали од својот приватен живот.

Меѓутоа, на социјалните мрежи можеме да видиме нешто што досега сме немале прилика да го видиме. Така, Снежана ја покажа својата сестра која премногу личи на неа.

Foto: Printskrin Instagram

Ѓуришиќ и нејзината сестра уживаа на ручек , а потоа објавија фотографија на социјаните мрежи. По објавата пристигнаа многу позитивни коментари во врска со нивниот изглед.

#Коментари
[fbcomments]