вторник, 26 септември 2017  |  Вести денес: 0

Јахти, авиони, шампањи: Погледнете во каков луксуз живеат младите богати Индијци! (фото)

Децата од богати семејства неретко сакаат да се фалат со луксузот во кој живеат на социјалните мрежи.

Така е и со оние од Индија. Погледнете ја оваа галерија полна со пари, јахти, авиони и скапа гардероба!

#Коментари
[fbcomments]