вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 37

Тие живеат живот од соништата и тоа добро го покажуваат на Инстаграм! (фото)

Приватни авиони, брендирани чанти, пури и шампањ… тоа е нивното секојдневие.

Овие богати момци и девојки живеат живот до соништата и обожаваат тоа да го прикажуваат на Инстаграм.

#Коментари
[fbcomments]