сабота, 23 септември 2017  |  Вести денес: 36

Поради неа пукна љубовта: Бившиот на Кача Грујиќ „ја смува“ познатата манекенка!

Пејачката Катарина Грујиќ ненајдено раскина со нејзиното момче Немања Буха, а од нејзината одлука сите беа изненадени бидејќи тие функционираа одлично и малку им требаше да стапат во брак.

Изгледа дека во текот на врската Немања „фрлил око“ на позната манекенка од Нови Сад. Станува збор за Софија Гаќиќ за која во јавноста се зборува дека е девојка на Алекс Балашевиќ.

Немања почнал да се додворува на Софија додека бил во врска со Катарина, а таа признала на своја другарка.

#Коментари
[fbcomments]