сабота, 23 септември 2017  |  Вести денес: 36

Тамара Тодевска првпат бојадисуваше јајца, а потоа испрати УНИКАТНА велигденска честитка! (фото)

Тамара Тодевска годинава за првпат бојадисуваше јајца по повод празникот Велигден.

Со оглед на резултатот со кој се пофали на социјалните мрежи Тамара изгледа одлично се снаоѓа во улогата на младата домаќинка.

Со нејзиниот сопруг Александар пејачката испрати уникатна велигденска честитка до своите пријатели. Тие празнично ја дотераа нивната ќерка Хана во прекрасно фустанче  и со црвена панделка и насмевка на лицето и порачаа:

Христос воскресе гради пријатели! За многу години!

#Коментари
[fbcomments]