вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 47

Сопругот на Ана Николиќ ќе оди во затвор? Поради пари го претепал соработникот на Иван Ивановиќ!

Сопругот на Ана Николиќ заедно со уште четири пријатели влегле во канцеларијата на продуцентот Слободан Нешовиќ Лока и се степале поради спор на некој договор.

На Стефан Ѓуриќ Раста му се заканува 5 години затвор бидејќи го претепал Слободан Нешовиќ Лока, некогашниот соработник на Иван Ивановиќ, пишува порталот „Espreso“.

 

 

#Коментари
[fbcomments]