сабота, 23 септември 2017  |  Вести денес: 36

(ФОТО) РАМНА КАКО ДАСКА: Нема да ви се верува колку ослабе Ким Кардашијан!

По раѓањето на синот Сеинт,  Ким Кардашијан напорно работеше на намалувањето на килограмите, а во првите неколку месеци успеа да симне околу 20 килограми.

Иако беше од оние познати дами кои преферираат да имаат на себе раскошни облини, Ким по се изгледа ги смени своите приоритети, па сега сака да биде како манекенка.

Според најновите фотографии на кои е „уловена“ пред ресторан, може да се види дека е рамна како даска, а едноставно го задржа големиот задник, односно нејзиниот заштитен знак.

#Коментари
[fbcomments]