сабота, 23 септември 2017  |  Вести денес: 36

ЕМОТИВНО: Вака Мина му го честиташе роденденот на својот татко Жељко Јоксимовиќ! (фото)

Жељко Јоксимовиќ деновиве го прослави својот роденден, а по честитката од Северина доби уште една која го привлече вниманието на јавноста.

На пејачот од срце му честиташе ќерката Мина, која ја доби од првиот брак со сопругата Весна, со фотографија постара од две децении.

На фотографијата Мина го слави својот трети роденден додека татко и гордо гледа во неа.

Среќен роденден, тато!, напиша таа.

#Коментари
[fbcomments]