сабота, 23 септември 2017  |  Вести денес: 36

Јелена Карлеуша ја видовме како златна кралица, а следниот ден на истото место уловена е со искината маица! (фото)

Пејачката Јелена Карлеуша за само 24 часа се претстави во две сосема различни изданија и секако сите повторно го коментираа нејзиниот стил.

Јелена на снимањето на Ѕвездите на Гранд се појави во златна варијанта и многумина прокоментираа дека изгледа како кралица.

Веќе наредниот ден пред студиото во Коштуњак имавме сосема поинаква Јелена. Таа со кожена шапка и брендирани тренерки изгледаше како домино дама.

Кое издание на дивата ви се допаѓа повеќе, проценете сами!

#Коментари
[fbcomments]