четврток, 24 август 2017  |  Вести денес: 18

(ФОТО) Кукла како мама: Ова е ќерката на бугарската пејачка Мариа!

Бугарската поп-фолк ѕвезда Мариа периодов е во фокусот на бугарските медиуми поради разводот од својот сопруг, а на шпекулациите околу поделбата на богатството и старателството им нема крај.

Сепак, ова не многу ја погодува сексапилната пејачка која постојано е во „поход“ низ дискотеките. Во нашите медиуми доста малку се пишува за приватниот живот на популарната пејачка, а овој пат имате можност да се запознаете со нејзината ќеркичка која е вистинска мала модна икона.

Мама Мариа ја дотерува по последна мода, а таа пак е мала и слатка позерка која ужива да се фотографира.

#Коментари
[fbcomments]