сабота, 23 септември 2017  |  Вести денес: 36

БОМБА НА 48 ГОДИНИ: Џеј Ло без градник и гаќички ги собра сите погледи (фото)

На доделување на „Билборд латино наградите“  сите зјапаа во Џенифер Лопез, која носеше провокативна фотографија која премногу открива.

Во опуштена секси креација и без градник, Џеј Ло ги остави сите без зборови.

Foto: Tanjug/AP

А мажите не знаја каде попрво да гледаат.

Foto: Tanjug/AP

Foto: Tanjug/AP

Foto: Tanjug/AP

#Коментари
[fbcomments]