среда, 20 септември 2017  |  Вести денес: 74

РОДЕНДЕНОТ Е ДЕНОТ ШТО ГО ЧЕКАМЕ ЦЕЛА ГОДИНА: Започнаа подготовките за ПРВАТА ЗАБАВА на Хана (фото)

Македонсктата пејачка Тамара Тодевска е среќна мајка на малата Хана, која деновиве ќе го слави својот прв роденден.

Нејзните родители Тамара Тодевска и Александар Димитровски познат како Мачка ги започнаа подготовките за роденденот на своето девојче.

Пејачката на социајлните мрежи објави фотографии од атмосеферата.

А Тијана Дапчевиќ. пристигна во Скопје и едвај чека да се радува заедно со својата внука.

 

#hanababy #hanabanana ljuuuubaaaaav #bataiseka ❤️❤️❤️❤️❤️ #stiglismo

A post shared by Tijana Dapčević (@tijana.dapcevic) on

#Коментари