сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 31

СЕКСИ ТРУДНИЦИ: Погледнете како изгледа трудничкото стомаче на јавните личности (фото)

Велат дека кога бремената жена е најубава. Голем број од јавните личности се остварија во улога на родители,а некои се на пат да се остварат меѓу кои и македонската водителка Милена Антовска и моделот Катарина Ивановска.

Погледнете како изгледааат ѕвездите со нивното трудничкото стомаче.

 

#Коментари
[fbcomments]