сабота, 23 септември 2017  |  Вести денес: 36

(ФОТО) По двете операции на задникот Тамара Ѓуриќ изгледа како скелет!

Старлетата Тамара Ѓуриќ и понатаму е во болница, а по двете операции и анализите таа со нетрпение ги чека резултатите.

-Лекарите велат дека се оди најдобро. Ако биде според прогнозите, наскоро ќе излезам. Се уште имам болки, но процедурата беше сериозна. Направив и анализи, па се надевам дека се ќе излезе на добро, вели Тамара за „Ало“.

Сепак, старлетата не ги заобиколува социјалните мрежи и редовно ги полни профилите со фотографии од болница, а на некои од нив се забележува дека Тамара е преслаба.

За потсетување, на познатата старлета не успеа да и издржи вештачкиот задник кој и предизвика сериозни компликации по здравјето.

#Коментари
[fbcomments]