сабота, 23 септември 2017  |  Вести денес: 36

НЕ МОЖАТ ДА ГИ СКРОТАТ ЕМОЦИИТЕ: Тамара и Мачка уловени како се бакнуваат! (фото)

Неодамна ќерката на Тамара Тодевска го прослави својот прв роденден, а за оваа пригода пејачката ја облече малата Хана во фустан. Принцеза моментот таа го запази и во својот стајлинг со ставање круна на главата.

За оваа пригода се дотера и Александар Димитровски Мачка, а младиот брачен пар не можеше да ги скроти емоциите, па беа уловени на бакнеж.

Прекрасната фотографија каде Мачка ја држи Хана во прегратка ќе ве стопи и вас!

#Коментари
[fbcomments]