сабота, 23 септември 2017  |  Вести денес: 36

Каде тргна вака? Тамара шокираше со утрински стајлинг (фото)

Тамара Тодевска важи за една од најактуелните пејачки на македонската естрада. Тодевска и на приватен план не може да се жали, таа е среќна сопrуга и мајка.

Неодамна пејачката го прослави првиот роденден на својата ќерка Хана, а нејзината среќа и задовоство се гледа и на нејзиниот надворешен изглед, па во секое издане блеска од среќа.

Утринава Тодевска одлучи порано да започне со обврските, а додека се возеше во лифтот во кежуал издание пејачката си направи селфи. Сигурно ќе се согласите дека и во вакво издание Тодевска блеска.

А доколку некој од станарите ја пресретнал сигурно бил воодушен од нејзинито природно издание.

 

#Коментари
[fbcomments]