четврток, 24 август 2017  |  Вести денес: 16

Ова е братот на Маја Николиќ кој вчеравечер настапуваше на Евровизија (фото + видео)

Ова година Србија на Евровизија ќе ја претставува Тијана Богиќевиќ со песната „In toо deep“.  Српската претставничка ќе настапува во втората полуфунална вечер.

А синоќешното издание го отвори претставникот на Шведска, кој е и едеn од фаворитете.

Пејачката  и членот на жири во Пинкови ѕвезди, Маја Николиќ откри еден интересен детаљ за настапот на црногорскиот претставник.

Таа на Инстграм објави фотографија и потенцираше дека покрај Славко Калежиќ настапувал и нејзниот брат.

Мојот роден брат ќе во црногорскиот тим на Евровизија. Се гордеам со тебе, напиша Маја.

#Коментари
[fbcomments]