понеделник, 21 август 2017  |  Вести денес: 67

(ФОТО) Во ултра кусо фустанче и во деветтиот месец: Бремената Катарина Ивановска шокира со изгледот!

Популарната манекенка Катарина Ивановска е во деветтиот месец од бременоста и за многу краток период за првпат ќе се реализира во улогата на мајка.

Иако е во поодмината бременост, тоа речиси и воопшто не се забележува од физичката форма на манекенката. За разлика од повеќето трудници кои купуваат специјална гардероба за блажена состојба, на Ивановска тоа  не баш и е потребно.

Имено, деновиве таа позираше во ултра кусо црвено фустанче од модниот бренд „Драма“ во кое изгледа секси како и секогаш.

Стомачето само ѕирка, а во фокусот повторно се нејзините долги и тенки нозе и секако прекрасното лице.

#Коментари
[fbcomments]