понеделник, 21 август 2017  |  Вести денес: 67

Како Шерон Стоун: Новинарката на сериозна дебата ги прекрсти нозете и покажа што носи под фустанчето (ВИДЕО)

Се сеќавате на легендарната еротска сцена со прекрстувањето на нозете на Шерон Стоун во филмскиот трилер „Основен инстикт“? Епа ова е исто… или барем слично. Новинарката на една дебатна емисија која водеше сериозна програма во студиото заборави на кусото фустанче, па во моментот кога ги прекрстуваше нозете, во фокусот на камерата се најдоа нејзините гаќички. Истата сцена како во споменатиот трилер, со таа разлика што  сексапилната „милф“ новинарка за разлика од Шерон Стоун, сепак носеше  долна облека. Бела! Ама и покрај тоа, предизвика „земјотрес“ во студиото. Па, после тоај кадар, кому му е до дебата?

#Коментари