петок, 23 јуни 2017  |  Вести денес: 76

Најлудите матурски стајлинзи, од третиот ќе паднете во несвест!

Наближуваат матурите и матурските прослави, па средношколците во периодов се зафатени околу барањаето на облеката за нинвната прослава.

Со текот на времето, модата се менува, а се менуваат и стајлинзите на матурантите, но дефинитивно ова се најлудите стајлинзи некогаш.

#Коментари
[fbcomments]