среда, 20 септември 2017  |  Вести денес: 74

ДРАСТИЧНА ТРАНСФОРМАЦИЈА: Еве како изгледа пејачката Инди денес! (фото)

Пејачката Инди деновиве се одлучи за драстична трансформација на изгледот.

Таа го посети својот фризер и му кажа дека сака да има фризура како онаа на светската дива Бијонсе. Плетенките направија целосна промена во нејзиниот стил.

Како ви се допаѓа мојот „индијонсе“ стил?, ги запраша Инди фановите.

#Коментари
[fbcomments]