вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 41

(ФОТО) ПОЖЕСТОКО НЕ МОЖЕШЕ: Сани им пееше на апсолвентите во УЛТРА СЕКСИ ИЗДАНИЕ!

Во период на матурски и апсолвентски прослави, дел од македонските пејачи не ретко се ангажирани да ја кренат атмосферата на ниво, а една од нив е и фолкерката Сани Гроздановска.

Деновиве таа откри дека е бремена и го очекува своето второ дете, а блажената состојба не и претставува пречка да пее во темпото на кое навикна да функционира. Вчеравечер ги забавуваше апсолвентите од еден колеџ во Скопје, а за таа прилика одлучи да се дотера во ултра секси и впечатливо издание од макси кошула во риги од кое го нагласи „популарното“ деколте, но и витките нозе од високиот шлиц.

Секоја жена посебно блеска во бременоста, а секако тоа се гледа и кај Сани.

#Коментари
[fbcomments]