сабота, 23 септември 2017  |  Вести денес: 36

Гога Секулиќ сподели интимна фотографија со свршеникот: Ќе препукнат од емоции!

Свршеникот на Гога Секулиќ е 15 години помлад од неа, а разликата не ја забележува ниту еден од нив и одлично функционираат.

Урош знае како да ја усреќи пејачката, а доказ за тоа е најновата фотографија на социјалните мрежи.

Двајцата се во прегратка, а еден од фановите трогнат од глетката напиша „Тоа се вика љубов“.

#Коментари
[fbcomments]