вторник, 26 септември 2017  |  Вести денес: 0

ГРАДИ НА МЕГДАН И ВИСОК ШЛИЦ: Северина во најжешкиот фустан досега! (фото)

Северина и нејзиниот сопруг Игор Којиќ деновиве присуствуваа на една раскошна забава во организација на еден електронски медиум.

За оваа пригода убавата пејачка облече елегантен фустан со длабоко деколте.

Нејзините гради ги мамеа погледите, а веруваме дека Игор имал полни раце работа да ја одбрани својата понежна половина од додворувачите.

#Коментари
[fbcomments]