сабота, 23 септември 2017  |  Вести денес: 36

Ги полуде мажите: Наташа Беквалац во прекраток фустан и без гаќички (фото)

Пејчаката Наташа Беквалац настапуваше на еден блеградски сплав, а на сцената се појави во краток сребрен фустан кој ги истакна нејзините облини.

Фановите во прв пред коментираа и се прашуваа дали пејачката носи гаќички.

#Коментари
[fbcomments]