сабота, 23 септември 2017  |  Вести денес: 36

ХИТ НА ИНТЕРНЕТ: Водителката се шокираше кога го виде непоканетиот гостин во студиото (видео)

Водителката Линарте престанала да чита вести, а причината ги изненади сите. Имено, таа слушнала лаење на куче во студиото и веднаш ги прекинала вестите.

Црното куче дојде до нејзиниот стол и почна да се игра пред камерите.

Има куче, што прави кучето во студиото? праша водителката и призна дека повеќе сака мачки.

#Коментари