вторник, 22 август 2017  |  Вести денес: 58

ФОТО: Водителката на Пинк се занесе, па покажа повеќе од што треба!

Деа Ѓурѓевиќ била во центарот на вниманието за време на снимање на емисија кога во студиото се појавила во ултра кратко фустанче за кое подоцна зажалила.

Деа се разиграла со еден од танчарите и заедно направиле шоу. Но, нејзиното фустанче во еден момент се кренало, па и ѕирнале гаќичките.

#Коментари
[fbcomments]