петок, 18 август 2017  |  Вести денес: 0

Лудо или модерно? Најбогатата Србинка во ШОК ИЗДАНИЕ во Кан! (фото)

Александра Мељниченко во април по втор пат стана мајка, а 4-годишната Тара е пресреќна поради малото братче.

Најбогатата Србинка успеа два месеци по породувањето да стигне и на Канскиот фестивал.

Нејзината линија е совршена, а модниот избор храбар. Луд или модерен, проценете вие!

 

#Коментари
[fbcomments]