вторник, 26 септември 2017  |  Вести денес: 0

(ВИДЕО) Зоре Мицевска и својата „Лоша навика“

Фолк пејачката Зоре Мицевска деновиве ја промовира својот најнов спот за песната насловена „Лоша навика“.

Таа преку социјалните мрежи им се заблагодари на сите соработници кои придонесоа за финализирање на аудиото и видеото. Музиката е на Артан Кастрати, а текстот на Љупче Василев. Во спотот Зоре се појавува со младиот фитнес тренер Мартин Нашевски. Инаку,

Погледнете:

#Коментари
[fbcomments]