вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 41

СОВРШЕНА СВАДБАРКА: Бремената Катарина Ивановска во 9-от месец „влезе“ во најтесната тоалета!(ФОТО)

Амбасадорката на македонската убавина, манекенката Катарина Ивановска е во 9-от месец од бременоста и брои ситно до породувањето.

Таа и нејзиниот партнер за првпат ќе се реализираат во улога на родители и ќе започнат една посебно убава животна фаза. Иако и остана многу малку до денот кога на свет ќе пристигне плодот на нивната љубов, згодната манекенка не ги пропушта свадбените прослави на кои се почесто е гостин.

Така беше и викендов, па за таа прилика се одлучи за црна тесна тоалета од која промена се гледа само кај стомакот.

Катарина како да носи ист конфекциски број и изгледа бомбастично секси!

#Коментари
[fbcomments]