вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 41

Без грам шминка како вистинска тинејџерка: Елена Ристеска изненади со изгледот! (фото)

Елена Ристеска обожава да талка по убавината што не можеме да ја видиме во центарот на Скопје. Деновиве таа се ангажираше во акција за искачување на Водно.

Чистиот воздух, интересните инсекти и цвеќето во најубави бои и го освежија духот на пејачката, која и онака може да се пофали со младешки изглед.

Без грам шминка на лицето во спортско издание со бел дуксер и црни хеланки Елена блесна како тинејџерка. Дури и таа самата нагласи дека се чувствува како 17-годишна девојка.

Таа е една од познатите личности, кои навистина знаат да ги ценат убавините на Македонија.

#Коментари
[fbcomments]