четврток, 21 септември 2017  |  Вести денес: 66

ЗГОДНА: Со овој секси стајлинг на Лила, денот ќе ви тргне само на арно! (ФОТО)

Веќе на сите добро ни е познато дека Лила каде и да се појави е центар на внимание.

Згодно тело, широка насмевка и позитивна енергија е она што Лила секогаш го „носи“ на себе и е проверен рецепт за убав почеток на денот.

Во кратко црно фустанче, отворено деколте и насмевка, Лила на социјалните мрежи постираше видео под кое напиша:

Каков си решил да ти биде денот, таков и ќе ти биде.

 

#Коментари
[fbcomments]