недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 38

Ролнички со јагоди – немате пробано нешто вакво

Направете совршени ролнички со јагоди и нане, нешто освежувачко, лесно и брзо, а пред се многу вкусно.Ова е се што ви треба и начинот на подготовка:

 

Извор: Готви.мк
#Коментари