вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 47

Ова не се ГРАДИ, ова се БОМБИ: Гога Секулиќ со најжешка фотографија до сега! (ФОТО)

Гога Секулиќ неодамна ги почести обоавателите со провокативно селфи за кое многумина прокоментираа дека е направено после секс, а сега стигна и ново изненадување за мажите.

Гога повторно позира во кревет, но овој пат максимално ги истакнала градите.

#Коментари
[fbcomments]