петок, 18 август 2017  |  Вести денес: 0

(ФОТО) Драстична промена: Елена до толку многу се смени што не личи на себе – ви се допаѓа?!

Се вели дека на убав човек му прилега сè, па затоа и нема потреба да се „плаши“ од промени на себе во поглед на изгледот.

Нашата пошуларна пејачка Елена Ристеска иако не многу експериментира со бојата на косата, но во поглед на се останато таа храбро им пристапува на промените. Поттик за тоа секако е и нејзиното учество во шоуто ТЛЗП каде научи како да се носи со секоја промена на себе.

Овој пат на својот Фејсбук Елена објави фотографија на која треба добро да погледнете за ја препознаете. Имено, таа е во друштво на нејзиниот долгогодишен стилист Даниел Николовски кој како да нејзиното лице го претвори во нечие друго.

Даниел ја нашминка Елена во нијанси и интензитет како никогаш досега, но и во вакво издание таа изгледа како кукла од насловна страница. Ви се допаѓа?

#Коментари
[fbcomments]