вторник, 22 август 2017  |  Вести денес: 58

ФОТО: Сопругата на Аца Лукас важи за жена со стил, но ќе се шокирате што облекла за на прошетка!

Често можеме да ја видиме средена од глава до пети и јасно е дека води сметка за својот изглед, но ова нејзино издание изненади многумина.

Соња Вуксановиќ, сопругата на пејачот Аца Лукас сака скапа облека, а често е и меѓу најдобро облечените на српската естрада.

Таа на социјалните мрежи го покажа своето ново издание за прошетка низ град, а многумина биле изненадени од нејзиниот изглед.

На фотографијата се гледа дека сопругата на Аца Лукас се прошетала низ град по папучи.

#Коментари
[fbcomments]