вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 47

Oва никој не го очекуваше: Познатата пејачка се повози во градски превоз! (фото)

Познатата пејачка ужива во љубовна врска со 15 години помлад дечко Урош Домановиќ и е постојано на релација Белград- Цирих.

Гога Секулиќ објави фотографија, а нејзините фанови беа изненадени од нејзиниот потег. Наместо во луксузен автомобил, пејачката се повози во градски превоз.

Сепак тоа не се случи во Белград, туку во Цирих, но Секулиќ покажа дека живее нормален и скромен живот.

#Коментари
[fbcomments]