среда, 20 септември 2017  |  Вести денес: 74

Џорџ и Амал Клуни добија близнаци?

-Би бил јас во Ереван, но никогаш немаше да се вратам дома ако таму не ме чекаа мојата жена со штотуку родените близначиња, изјави Клуни на шега.

Странските медиуми пишуваат дека сопругата на актерот му забранила да присуствува на церениманијата на доделување на Оскари за хуманитарци.

Клуни за прв пат не присуствуваше на церемонијата, а се јави преку видео порака.

Дали нешто кријат или само пробал да биде духовит?

Извор: Курир.мк

#Коментари
[fbcomments]