вторник, 22 август 2017  |  Вести денес: 42

(ФОТО) Славица Ќуктераш се враќа на сцената: По породувањето повторно во ТОП форма!

Пејачката Славица Ќуктераш, која се породи во октомври минатата година, повторно се активираше на социјалните мрежи, а според приложеното веројатно истото ќе го направи и на сцената.

Имено, откако стана мајка убавата пејачка ја снема од јавноста и медиумите, а не го покаже ниту бебенцето. Сега на Инстаграм се јави со фотографија на која го покажа згодното тело кое по породувањето го врати во топ форма и се реши од вишокот килограми. Стегната во тесни панталони и свртена со грб, популарната пејачка фотографијата ја дополни со симбол од микрофон со што претпоставуваме дека наскоро ќе се врати со новитети на музички план.

#Коментари
[fbcomments]