вторник, 26 септември 2017  |  Вести денес: 0

(ВИДЕО) Сите во неверување: Жена погодена со ладно оружје во градски автобус!

Возењето со градски автобус може да донесе се, а во најмала рака и доста чудни ситуации.

Замислете… лежерно се возите во градски превоз и одеднаш кон вас долетува стрела?! Да, баш тоа и се случи на една жена во Бразил. Таа среде возење е погодена со стрела, а позадината на оваа приказна е уште поневеројатна.

Имено, виновникот е стрелецот од стан во зграда каде поминувал автобусот, па стрелата влетала низ отворениот прозорец. Несреќната жена брзо е оперирана и по единаесет часа на хирургија е пуштена на заслужен одмор…

#Коментари