вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 47

Не се знае која е поубава: Сестрата на Милица Тодоровиќ е иста Шакира!

Милица Тодоровиќ на својот Инстаграм профил поставила фотографија од својата сестра Анџела која ги воодушеви сите.

Сите коментари под фотографијата се позитивни. Анџела за разлика од Милица има црвена боја на косата и одлично и стои.

Исто така многумина коментираа дека таа потсетува на пејачката Шакира.

#Коментари
[fbcomments]