понеделник, 21 август 2017  |  Вести денес: 67

Ќерката на Цеца откри која е најтажната фотографија на семејството Ражнатовиќ!

Анастасија Ражнатовиќ на Инстаграм објави фотографија од еден помен на нејзиниот татко ељко Ражнатовиќ Аркан.

Најтажната семејна фотографија, напишала Анастасија под фотографијата.

#Коментари
[fbcomments]