вторник, 17 октомври 2017  |  Вести денес: 41

СЕКСИ УЧИТЕЛКА: Елена Ристеска ја буди фантазија во ова издание! (фото)

Елена Ристеска вчера по победата на ракометниот клуб Вардар и освојувањето на титулата се огласи на социјалните мрежи дека плаче од среќа и радост.

Спортската еуфорија се уште ја тресе Македонија, а големото славење допрва доаѓа по пристигнувањето на ракометарите.

Инаку покрај со спортските натпревари викендов Елена времето го минуваше и во прошетки и забава. Таа во една пригода стави мачкести очила на очите и изгледаше како секси учителка.

Дали Елена има потреба од диоптерски очила или станува збор само за моден додаток, останува да видиме! Во секој случај пејачката зрачи со сексапил.

#Коментари
[fbcomments]